Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   
Деталі

Фото Кравченко18 листопада 2015 колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Кіровоградської області розглянула кримінальне провадження відносно громадянки, засудженої за ч.1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження), за апеляційними скаргами прокурора та захисника.

Вироком суду першої інстанції дану громадянку було визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 125 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та 1000грн. на відшкодування моральної шкоди потерпілій.

Захисник обвинуваченої Кравченко В.М., не погоджуючись з вироком суду першої інстанції просив вирок суду скасувати та закрити кримінальне провадження за відсутністю в діях підзахисної складу кримінального правопорушення.

Завдяки професійним діям захисника, Апеляційний суд Кіровоградської області вирок Маловисківського районного суду Кіровоградської області скасував, кримінальне провадження закрив за відсутністю в діях підзахисної адвоката Кравченка В.М. складу даного кримінального правопорушення.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua