Деталі

            Фото Маркова11.06.2015 дорученням Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області жительці Кіровоградщини, обвинуваченій у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 15, ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство), для здійснення захисту за призначенням було призначено адвоката Маркову Наталію Володимирівну.

Завдяки професійним діям адвоката, в ході судового розгляду дії обвинуваченої були перекваліфіковані на ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження), що передбачає більш м’яку санкцію.

Та разом з тим, враховуючи пом’якшуючі обставини справи, на яких наполягала захисник, колегія суддів дійшла висновку про можливість застосування до підсудної ст. 75 КК України (звільнення від відбування покарання з випробуванням).

Вироком суду підзахисну адвоката Маркової Н.В. визнано винною у вчинені злочину передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України та призначено їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на п’ять років. А на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком три роки.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua