Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівець Долинського бюро правової допомоги допоміг неповнолітній клієнтці реалізувати право на шлюб

Деталі
01Начальник Долинського бюро правової допомоги Сергій Кравчина надав правову допомогу неповнолітній у справі щодо реалізації права на шлюб.
Громадянка М. у квітні 2018 року дізналась про вагітність її неповнолітньої доньки та намір створити сім’ю. Проте, працівники Долинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Кіровоградській області, куди жінка звернулась для реєстрації шлюбу її доньки, відмовили у реалізації такого права, адже неповнолітня не досягла шлюбного віку.
За порадою, як вчинити у такому випадку, жінка звернулася до Долинського бюро правової допомоги.
Сергій Кравчина, ознайомившись з матеріалами справи, роз’яснив клієнтці положення чинного законодавства щодо реєстрації шлюбу.
Так, відповідно до ст. 22 Сімейного кодексу України, шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлюється у вісімнадцять років. Особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу. У статті 23 Сімейного кодексу України зазначено, що за заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, відповідно до рішенням суду, їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.
Проаналізувавши всі обставини справи, Сергій Кравчина склав позовну заяву про надання громадянці А. права на шлюб. Клієнтка досягла шістнадцяти років та має право на шлюб. Також, неповнолітня А. є вагітною, що надає їй таке право та відповідає інтересам заявниці створити сім’ю, реалізувати себе як матір та дружину, взяти на себе права та обов’язки одного з подружжя.
26 квітня 2018 року Долинський районний суд Кіровоградської області дійшов висновку про доцільність надання права на шлюб неповнолітній А., оскільки це відповідає інтересам заявниці та дитини.
Довідково:
Кропивницький місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53.
Долинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Долинська, вул. Шевченка, 59.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua