Допомога адвоката Ромаданової Т.В. в цивільних справах

Деталі

Ромаданова Т.В.До Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин України за допомогою у захисті його законних прав при оформленні спадщини.

Встановивши належність клієнта до осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, 04 серпня 2015 року вказаним Центром було видано доручення для надання правової допомоги та призначено адвоката Ромаданову Тетяну Вікторівну.

Під час зустрічі адвоката з клієнтом стало відомо, що клієнт Ромаданової Т.В. є спадкоємцем на квартиру після смерті батьків. Проте оформити своє право на спадщину не має змоги, оскільки з метою забезпечення позову у справі за позовом третіх осіб до його рідного брата, який тривалий час проживає у Аргентині, Ленінським районним судом м. Кіровограда було вжито заходи по накладенню арешту на дану квартиру.

Крім того, адвокатом було з’ясовано, що відповідно до ухвали Ленінського районного суду м. Кіровограда від 27.07.2004 року, даний позов залишено без розгляду,  але питання щодо зняття арешту з нерухомого майна, на яке ухвалою суду від 17 грудня 2001 року було накладено арешт, вирішено не було.

З метою захисту законних прав клієнта, посилаючись на викладені обставини, адвокатом Ромадановою Т.В. було подано відповідну заяву до Ленінського районного суду м.Кіровограда.

Ухвалою суду від 16 вересня 2015 року заяву адвоката Ромаданової Т.В. про зняття арешту з нерухомого майна задоволено.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua