Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Запущено процес peer review в системі БПД

Деталі

Письмові консультації, які надаються юристами місцевих центрів та бюро правової допомоги, в цілому відповідають Порядку надання безоплатної правової допомоги працівниками місцевих центрів з надання БВПД, затвердженого Координаційним центром у січні цього року. До такого висновку дійшла Комісія з експертно-правничої оцінки під час свого засідання, на якому затверджено звіти пілотних перевірок якості надання первинної правової допомоги.

«Інструмент «peer review» для оцінки роботи юристів вперше застосовується у державній інституції в Україні. Пул досвідчених експертів оцінює роботу своїх колег на відповідність низці критеріїв якості», – розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

23.08.2019   Kepo (1)

Початковий етап охоплює перевірку якості надання безоплатної первинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах. Експерти здійснюють оцінку матеріалів, готують звіт за результатами перевірки декількох консультацій чи роз’яснень, які були надані юристами системи БПД. Потім звіти затверджуються комісією під час засідання шляхом відкритого голосування. Результати пілотного оцінювання, а також уже напрацьовані рекомендації для підвищення якості правової допомоги, будуть доведені до працівників системи.

«Порядок надання БПД закріпив, що правова інформація надається за вибором клієнта усно або письмово. При цьому консультації та роз’яснення з правових питань надаються працівниками виключно письмово. І це дає змогу контролювати якість, наданої правової допомоги. Застосування механізмів аналізу, наставництва та підвищення кваліфікації може гарантувати клієнту, що його очікування будуть виправдані», – говорить Олексій Бонюк.

Другий етап – перевірка якості надання вторинної правової допомоги юристами системи БПД – розпочнеться вже найближчим часом.

23.08.2019   Kepo (4)

Комісія з експертної правничої оцінки надання безоплатної правової допомоги працівниками центрів з надання БВПД утворена наказом Координаційного центру від 26.12.2018 No909-аг.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua