Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Як захистити права споживачів житлово-комунальних послуг, навчали на семінарі у Кропивницькому

Деталі
01Як діяти у разі отримання нечесної платіжки? Як домогтися перерахунку вартості опалення? Покроковий алгоритм дій роз’яснили під час семінару фахівці системи безоплатної правової допомоги представникам первинних профспілкових організацій закладів освіти м. Олександрія.
«У межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» Міністерство юстиції спільно з системою безоплатної правової допомоги розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Чесна платіжка». Є чіткі покрокові алгоритми дій, які допоможуть захистити права споживачів житлово-комунальних послуг. Якщо вам потрібна правова допомога чи консультація звертайтесь до найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро правової допомоги», – наголосила Олена Шишкарьова, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області.
 
02
 
Також вона роз’яснила алгоритм дій, якщо органи місцевого самоврядування не встановили тарифи з урахуванням граничних цін на послуги з постачання теплової енергії і послуги з постачання гарячої води:
  • потрібно перевірити на офіційному вебсайті органу місцевого самоврядування, який встановлює тариф на послуги з постачання теплової енергії і послуги з постачання гарячої води, чи здійснено перерахунок тарифів відповідно до рішення Уряду (не пізніше 1 вересня 2019 року);
  • звернутись на Урядову гарячу лінію за номером 1545 та повідомити про нездійснення органом місцевого самоврядування перерахунку тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення;
  • завантажити зразок вимоги до органу місцевого самоврядування на сайті Міністерства юстиції https://minjust.gov.ua/ та звернутися до постачальника для перерахунку вартості зазначених послуг на опалювальний сезон 2019/20.

03

Наприкінці заходу сторони домовились про проведення спільних заходів, спрямованих на захист трудових прав громадян.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua