Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Відбулось засідання Керівної ради

Деталі

            20160414 11090214 квітня 2016 року у залі засідань Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області відбулось засідання Керівної ради за участю директора Регіонального центру Леоніда Кропліса, заступника директора
Олени Шишкарьової, директорів Голованівського – Ольги Рибак, Кіровоградського – Тетяни Батранюк та Олександрійського – Анатолія Руденка місцевих центрів з надання БВПД.

         До участі у засіданні Керівної ради були запрошені начальники відділів Регіонального центру та начальники відділів інформаційної та матеріальної інфраструктури місцевих центрів.

         На Порядку денному розглядались питання:

  • Результати проведеного моніторингу діяльності Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  • Питання утворення бюро правової допомоги
  • Представлення планів з інформування територіальних громад щодо проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги.

За результатами обговорення питання щодо проведеного моніторингу діяльності Кіровоградського місцевого центру з надання БВПД О. Шишкарьова підсумувала, зазначивши «робота центру організована на належному рівні, працівники відповідально ставляться до виконання своїх функціональних обов»язків та покладених на них завдань. Однак, необхідно виправити незначні недоліки, виявлені під час моніторингу».

Начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури А. Коробєйніков доповів присутнім про стан підготовки бюро правової допомоги, зазначивши: «значний обсяг робіт щодо обстеження основних засобів та приміщень для організації роботи бюро правової допомоги був здійсненний локальною та робочими групами у встановлені строки. Були складені акти обстеження, на основі яких розроблені пропозиції про передачу майна на баланс відповідним місцевим центрам.

На території Кіровоградської області планується створити 18 бюро правової допомоги та передати 528 найменувань основних засобів. Зазначені пропозиції направлені до Міністерства юстиції України».

Директори місцевих центрів представили для ознайомлення плани з інформування територіальних громад щодо проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомогита схвалили регіональний план.

         Підвівши підсумки засідання Керівної ради Л. Кропліс подякував за проведену роботу з організації бюро правової допомоги. Наголосив на плідній співпраці між центрами безоплатної вторинної правової допомоги та готовності Регіонального центру всебічно сприяти та допомагати в роботі місцевих центрів.

20160414 110608

DSCN0122

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua