В Олександрії учнів навчали як правильно розпізнати ознаки булінгу

Деталі
01Булінг завжди супроводжується агресивною поведінкою дітей один до одного. Метою такої поведінки є приниження та залякування, яке часто поєднується з фізичним насиллям. Як правило, у булінгу беруть участь три групи дітей: жертва, агресор і спостерігачі. Тому, необхідно вчасно виявити конфліктну ситуацію між дітьми, щоб попередити негативні наслідки.
Під час Всеукраїнського тижня протидії булінгу фахівці Олександрійського місцевого центру з надання БВПД роз’яснювали школярам поняття булінгу, як його розпізнати та не допустити.
«Досить часто у класі між учнями можуть виникнути непорозуміння, конфлікти або негативне ставлення один до одного з різних обставин. Такі випадки між сторонами конфлікту завжди можна владнати через примирення, обговорення конфлікту, знаходження порозуміння та компромісу», - зауважила Анна Лунга-Лягуша, фахівчиня Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.
 
02
 
Під час правопросвітницьких заходів фахівці системи БПД звертали увагу школярів на основні ознаки булінгу:
  • систематичність (повторюваність) діяння;
  • наявність сторін - кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), можливі спостерігачі;
  • дії або бездіяльність кривдника, наслідком яких є заподіяння психічної або фізичної шкоди, приниження, страх, тривога, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника.

 

03

Крім того, важливо знати, що булінг може проявлятися у різних формах:
  • фізичне насильство,
  • економічне насильство,
  • психологічне насильство,
  • сексуальне насильство,
  • кібербулінг.
Також, фахівці Олександрійського місцевого центру з надання БВПД наголосили на адміністративній відповідальності за вчинення або приховування фактів булінгу.
До Олександрійського місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua