В Олександрії учнів навчали безпеці самостійного перебування на вулиці

Деталі
01Значна кількість нещасних випадків та злочинів трапляється з дітьми, які перебувають на вулиці самі або граються без нагляду дорослих, у невідведених для цього місцях. Закинуті будівлі, чагарники, залізничні колії, водоймища – є потенційно небезпечними місцями для перебування дитини.
З метою підвищення рівня обізнаності про правила безпеки під час літніх канікул, фахівці Олександрійського місцевого центру з надання БВПД провели правопросвітницькі заходи для учнів 5-6 класів на базі Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.
«Кожній дитині цікаво пізнавати світ, відкривати для себе щось нове та відвідати місця, у яких ще не довелося побувати. Саме під час канікул, чимало часу з’являється для ігор та прогулянок на вулиці. При цьому, необхідно пам’ятати як поводити себе за відсутності дорослих та які місця для ігор є небезпечними для кожної дитини», – зауважила Анна Лунга-Лягушафахівчиня Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.
Фахівці місцевого центру привели приклади зон з підвищеним рівнем небезпеки для життя та здоров’я дитини:
  • закинуті та зруйновані будівлі (небезпечні обвалами зруйнованих з часом конструкцій, падіння з висоти неогороджених дахів або поверхів);
  • залізничні об’єкти та зони поблизу них (небезпечні наїздом потягу, або іншим рухомим складом та ураження електричним струмом високої напруги);
  • водоймища (небезпечні швидкими течіями та глибиною; падінням у воду).
 
02
 
Також учням наголосили на тому, що в таких безлюдних місцях можуть перебувати особи схильні до вчинення правопорушень відносно неповнолітніх, наприклад:
  • вчинення крадіжок особистого майна або шахрайських дій;
  • спричинення тілесних ушкоджень;
  • викрадення дітей.
Наприкінці заходу учням нагадали, що в разі порушення своїх прав можна звернутися до дорослих, працівників поліції або центрів з надання безоплатної вторинної правової допомогита бюро правової допомоги.
До Олександрійського місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua