Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

В Олександрії працівники системи БВПД обговорили актуальні соціальні питання

Деталі
IMG 20160606 1109286 червня представники Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели зустріч з керівництвом та спеціалістами Олександрійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.
У заході взяли участь начальник  відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Володимир  Світановський та головний спеціаліст Володимир Попович. З управління Пенсійного фонду  присутніми були Інна Максименко, начальник установи та керівники структурних підрозділів.  
Метою робочої зустрічі було обговорення актуальних соціальних питань, з якими найчастіше звертаються громадяни до місцевого центру.
Володимир Світановський акцентував увагу присутніх на можливості отримання первинної і вторинної правової допомоги на рівні громад, а також наголосив на відкритті  бюро правової допомоги, які значно підвищать правову спроможність громадян. Володимир Попович детально зупинився на наболілих питаннях призначення і проведення перерахунку пенсій, отримання соціальної допомоги і житлових субсидій.
Наприкінці зустрічі співробітниками Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги були надані вичерпні відповіді на запитання працівників Олександрійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

IMG 20160606 110938
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua