Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

У Світловодську розпочав роботу новий дистанційний пункт консультування громадян

Деталі
03Про те, як підвищити рівень правової обізнаності учасників бойових дій в місті Світловодськ та забезпечити спроможність захищати свої інтереси у правовому полі, йшлося під час робочої зустрічі начальниці Світловодського бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Алли Мирошник з головою громадської організації «Іволга» - спілка волонтерів Дарією Ільїною.
На початку зустрічі, Алла Мирошник розповіла про види правових послуг, які надає система безоплатної правової допомоги – від правових консультацій до представництва інтересів у судах. Також, наголосила, що кожна особа на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» має право отримати необхідну правову допомогу за рахунок держави.
Для ефективного доступу учасників бойових дій до системи безоплатної правової допомоги, сторони досягли домовленості про подальшу співпрацю. Крім того, узгодили графік роботи дистанційного пункту в приміщенні громадської організації «Іволга» (один раз на місяць) та підписали меморандум про співпрацю.
До Олександрійського місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Важливо  

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf

   
 
   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua