Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі

   

У Кропивницькому відбулось засідання круглого столу «Дотримання прав вразливих груп населення в діяльності правоохоронних органів»

Деталі
0128 лютого, Олена Шишкарьова, заступник директора Регіонального центру з надання правової вторинної допомоги у Кіровоградській області та Ольга Салоїд, заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації взяли участь у засіданні круглого столу «Дотримання прав вразливих груп населення в діяльності правоохоронних органів», який організований Експертним центром з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Під час заходу представники адвокатської спільноти, правоохоронних органів, представників регіональних команд, та інших зацікавлених сторін говорили про забезпечення прав вразливих груп населення в діяльності правоохоронних органів, причини таких фактів та висловлювали міркування стосовно шляхів їх усунення.
 
02
 
Під час засідання круглого столу, Юрієм Бєлоусовим, головою правління Експертного центру з прав людини було презентовано аналітичний звіт «Дотримання прав вразливих груп населення у діяльності правоохоронних органів». 
За його словами, Експертний центр з прав людини уже багато років здійснює моніторинг порушень прав та свобод людини з боку правоохоронців. Саме тому Експертним центром з прав людини, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», розпочатий проект спрямований на забезпечення захисту та поновлення прав вразливих груп у діяльності правоохоронних органів шляхом посилення їхньої правової спроможності  в частині захисту своїх прав, а також спроможності інститутів громадського суспільства у цій сфері.
 
03
 
Олена Шишкарьова, серед іншого наголосила, що сьогодні завдяки системі безоплатної правової допомоги, забезпечено ранній доступ до правової допомоги усім затриманим. Вона більш детально розповіла про те, що завдяки цілодобовому механізму інформування регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги до кожного затриманого адвокат прибуває протягом двох годин після затримання. Це сприяє мінімізації порушень прав затриманих з боку органів, які уповноважують здійснювати затримання.
Крім того, вразливі категорії осіб мають можливість вирішити правові проблеми у цивільних та адміністративних, а також у кримінальних справах (свідки та потерпілі), звернувшись до місцевих центрів з надання БВПД.
 
04
 
 «Завдання центрів безоплатної вторинної правової допомоги – створити рівні можливості для кожного, вирішувати свої життєві проблеми у правовий спосіб. Першоосновою нашої діяльності є повага до гідності людей – незалежно від рівня їх матеріальних статків чи ступеня соціальної вразливості. Ми діємо доброчесно, зорієнтовані на клієнта і сповідуємо рівне ставлення до всіх. Ми пропонуємо людям засоби для вирішення життєвих проблем у правовий спосіб», – наголосила Олена Шишкарьова.
 
05
 
Так, за словами Олени Шишкарьової, фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області з метою доступу громадян до БПД активно співпрацюють та беруть участь у спільних заходах з такими організаціями  як «Всеукраїнська благодійна організація «Легалайф-Україна» та Кіровоградським обласним відділенням «Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
«Наразі вже підписаний Меморандум про співпрацю з «Всеукраїнською благодійною організацією «Легалайф-Україна» та уповноваженим Голови Національної поліції за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності задля спрямування спільних зусиль на співпрацю в частині попередження, виявлення та недопущення випадків порушень прав і свобод  осіб, затриманих за підозрою у вчиненні кримінального та/або адміністративного правопорушення, порушень права на захист, права на безоплатну вторинну правову допомогу», – підкреслила Олена Шишкарьова.
 
06
 
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходяться за адресами:
Голованівський місцевий центр з надання БВПД
смт Голованівськ, вул. Ціолковського, 1
Тел.: (05252) 2-25-83, 068 834 77 45, 093 423 33 73
 Кіровоградський місцевий центр з надання БВПД
м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53
Тел.: 095 87 662 33, (0522) 32-08-24
 Олександрійський місцевий центр з надання БВПД
м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18
Тел.: (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.
Адреси бюро правової допомоги:
 Бобринецьке бюро правової допомоги
м. Бобринець, вул. Незалежності, 80
 Гайворонське бюро правової допомоги
м. Гайворон, вул. Великого Кобзаря, 20
 Маловисківське бюро правової допомоги
м. Мала Виска, вул. В. Бровченка, 33
Новоукраїнське бюро правової допомоги
м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 67
 Благовіщенське бюро правової допомоги
м. Благовіщенське, вул. Ореста Гуменюка, 8
 Вільшанське бюро правової допомоги
смт Вільшанка, вул. М. Лагонди, 30
 Добровеличківське бюро правової допомоги
смт Добровеличківка, вул. Центральна, 103\7
 Новоархангельське бюро правової допомоги
смт Новоархангельськ, вул. Пушкіна, 28
 Долинське бюро правової допомоги 
м. Долинська, вул. Шевченка, 59
 Компаніївське бюро правової допомоги
смт Компаніївка, вул. Паркова, 4 
 Новомиргородське бюро правової допомоги
м. Новомиргород, вул. Соборності, 106
 Новгородківське бюро правової допомоги 
смт Новгородка, вул. Центральна, 1 
 Устинівське бюро правової допомоги
смт Устинівка, вул. Благодатна, 1
 Знам’янське бюро правової допомоги
м. Знам’янка, вул. Героїв  Крут, 9
 Світловодське бюро правової допомоги
м. Світловодськ, вул. Павлівська, 13 А
 Петрівське бюро правової допомоги
смт Петрове, вул. Центральна, 21
 Олександрівське бюро правової допомоги
смт Олександрівка, вул. Незалежності України, 63
 Онуфріївське бюро правової допомоги
смт Онуфріївка, вул. Толстого, 68.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua