У Кропивницькому обговорили актуальні проблеми дискримінації

Деталі
02Розпізнавати та реагувати на дискримінацію вчились фахівці та фахівчині регіонального та місцевих центрів з надання БВПД Кіровоградщини, 21-22 листопада 2018 року, під час навчального тренінгу.
Протягом дводенного тренінгу учасники обговорювали питання дотримання та застосування українського антидискримінаційного законодавства в роботі посадових осіб органів влади, а також шукали шляхи та способи підвищення обізнаності громадян у питаннях дискримінації.
 
03
 
Під час роботи в групах учасники тренінгу, шляхом розв’язання практичних кейсів та вправ, отримали практичні навички розпізнавання дискримінації за ознаками раси, кольору шкіри, етнічного, національного походження, громадянства, мови, віку, релігійних переконань, інвалідності та стану здоров’я, статі, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.
 
04
 
Навчальний тренінг організований за спільною ініціативою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Програми розвитку ООН в Україні.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Важливо  

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf

   
 
   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua