Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

У Кіровоградській області продовжують проходити робочі зустрічі, присвячені проведенню конкурсу з відбору адвокатів, які залучатимуться до системи надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

За ініціативи Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області продовжують проходити робочі зустрічі, присвячені проведенню конкурсу з відбору адвокатів, які залучатимуться до системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Так, 21 вересня поточного року об 11.00 год.по вул. Дворцова, 64/53, вприміщенні актової зали відбулася чергова робоча зустріч керівництва Регіонального та місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги із адвокатами міст Долинська, Кіровоград, Кіровоградського та Компаніївського районів.

Із переваг системи безоплатної вторинної правової допомоги для адвокатів розпочала зустріч в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області О. Шишкарьова, коментуючи відеослайди та навівши приклади співпраці з адвокатами.

Про престижність залучення адвокатів до системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та умови укладання контрактів та договорів з ними (на постійній чи тимчасовій основі) наголосила директор Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Т. Батранюк.

Про практичну сторону роботи відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами розповіла начальник цього відділу А. Волосян.

Про умови конкурсу, який пройде у три етапи (розгляд документів, письмове тестування та співбесіда із претендентами) розповіла присутнім З. Стецюк, провідний спеціаліст сектору реєстрації НПА правової роботи ГТУЮ в області.

Детальну інформацію про конкурс розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги: (http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkursadvokativ/vosmyi-konkurs)

DSCN0943

DSCN0954

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua