Робота по залученню адвокатів до системи безоплатної вторинної правової допомоги триває

Деталі

У зв’язку з нестачею або повною відсутністю у деяких адміністративно-територіальних одиницях Кіровоградщини адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, на виконання Плану заходів, спрямованих на активізацію участі адвокатів у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги працівниками  Голованівського, Кіровоградського та Олександрійського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводиться масштабна інформаційно-роз’яснювальна робота  для залучення адвокатів до системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Так, протягом 11-21 вересня працівниками вказаних місцевих центрів проведено зустрічі та телефонні розмови з 38 адвокатами Гайворонського, Кіровоградського, Маловисківського, Новоукраїнського, Новоархангельського, Олександрійського, Ульяновського районів, міст Кіровоград, Олександрія та Світловодськ.

Разом з тим, дану роботу ще буде проведено з адвокатами Долинського, Знам’янського, Компаніївського, Бобринецького, Новомиргородського, Новгородського та Устинівського районів.

За попередніми даними, станом на 21.09.2015 до системи безоплатної вторинної правової допомоги планують вступити 12 адвокатів.

Зустріч з адвокатом Ведющенко

Ульяновка Гончарук

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua