Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Регіональний центр та відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області підписали меморандум про співпрацю

Деталі

DSCN3212Сьогодні, 21 квітня 2016 року, в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області відбулась зустріч із представниками Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області.

         На зустрічі були присутні директор Регіонального центру Леонід Кропліс, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області Микола Рішняк, заступник директора Регіонального центру Олена Шишкарьова, заступник начальника відділення Оксана Крайносвіт, начальники відділів Регіонального центру Дмитро Вержицький, Валентина Ткач та головний спеціаліст сектору правового забезпечення відділення Леонід Іващенко.

         Метою даної зустрічі було підписання Меморандуму про співпрацю між установами.

Зустріч розпочав Л.Кропліс, звернувши увагу на питання реформування територіальних органів Міністерства юстиції України та розвитку системи надання безоплатної правової допомоги.

М. Рішняк довів присутнім інформацію, що відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області - є відокремленим структурним підрозділом Національної служби посередництва і примирення - постійно діючого державного органу, який сприяє врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів) на території Кіровоградської області.

В ході зустрічі присутні обмінялись інформацією про основні засади та принципи роботи установ.

Підсумком стало підписання меморандуму про співпрацю, метою якого є впровадження у практику діяльності Регіонального центру та Відділення ефективної співпраці, об’єднання і мобілізації можливостей та фахового потенціалу, обміну інформацією щодо потреб у наданні безоплатної правової допомоги з метою запобігання соціально-правовим та трудовим конфліктам, спрямування спільних зусиль на підвищення правової культури громадян - учасників соціально-трудових відносин та інших громадян, забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки.

DSCN0123

DSCN0126

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua