Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Публічна позиція Асоціації правників України

Деталі

01

Асоціація правників України, як провідна юридична спільнота, що об'єднує понад 5000 правників, звертається з приводу подій, які відбуваються навколо публічного виступу адвоката, директора Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції України, Андрія Вишневського.

Виступаючи 15 червня 2015 року із доповіддю на конференції у Верховному суді України, Андрій Вишневський, виразив своє бачення професійного рівня сучасної української адвокатури. На його думку, українська адвокатура потребує нагального реформування, а її престиж страждає від низьких етичних стандартів, якими адвокати керуються у своїй професійній діяльності. Промова пана Вишневського містила відкриту критику на адресу Національної асоціації адвокатів України (надалі - НААУ) за її інертність і відсутність зацікавленості у реформі.

Реакція НААУ на цю критику викликає стурбованість серед членів Асоціації правників України, які розглядають її як переслідування адвоката за його погляди.

Так, 24 червня 2015 року НААУ було направлено звернення до голів кваліфікаційно- дисциплінарних комісій адвокатури (надалі - КДКА) регіонів та рад адвокатів регіонів з проханням прийняти дану інформацію до відома та висловити свою «активну позицію».

Додатково, НААУ було направлено звернення до Голови КДКА Київської області з проханням «відповідного реагування» на виступ адвоката Андрія Вишневського, а 2 липня 2015 року КДКА Київської області вже прийняла рішення про порушення дисциплінарної справи проти Андрія Вишневського.

Наступного дня, 3 липня 2015 р., ІІІ З'їзд адвокатів України ухвалив рішення звернутись до Президента України, Прем'єр-міністра України, Міністра юстиції України та ряду міжнародних організацій із заявою про засудження виступу Андрія Вишневського, про «недопустимість таких висловлювань від будь-якої особи» та розгляд питання про відповідність Андрія Вишневського займаній посаді директора Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції України.

Асоціація правників України вважає недопустимим використання дисциплінарного провадження проти Андрія Вишневського як способу тиску на адвоката і проявів його переслідування за публічні висловлювання поглядів і переконань. Асоціація правників України рішуче засуджує ці дії і закликає колег адвокатів до сучасного і толерантного ставлення до критики, навіть якщо вони з нею не погоджуються.

02

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua