Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Продовжуємо впроваджувати стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі

Деталі
017 лютого 2018 року, у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області, завершився останній з трьох запланованих тренінгів для адвокатів та фахівців місцевих центрів з надання БВПД щодо впровадження Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.
Захід відкрила в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Олена Шишкарьова.
 02
 
Вона привітала присутніх та наголосила, що наказом Мін’юсту від 21.12.2017 № № 4125/5 затверджені стандарти, якими мають керуватися адвокати при наданні безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам права на таку допомогу у цивільному та адміністративному процесах, а також представництві інтересів потерпілих і свідків, які мають право на БВПД, у кримінальному процесі.
«Дотримання розроблених Стандартів забезпечить якість надання правової допомоги клієнтам, ефективне використання коштів з державного бюджету та сприятиме підвищеню власного професійного рівня», – зауважила Олена Шишкарьова.
 
03
  
З адвокатами Кіровоградщини працювала –  Оксана Сьора, член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області, тренер-модератор, адвокат.
 
04
 
Оксана Сьора детально зупинилась на основних аспектах Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.
Зокрема, одним із обов’язків адвоката у цивільному, адміністративному провадженні визначено ведення адвокатського досьє. Також Стандарти містять обмеження щодо кількості справ, в яких одночасно адвокат може надавати безоплатну вторинну правову допомогу. Якщо на виконанні у адвоката одночасно перебуває 30 доручень, надання БВПД за якими не завершено, прийняття ним нових доручень не допускається.
 
05
 
06
  
Додатками до Стандартів включено протокол узгодження правових питань щодо представництва за дорученням центру з надання БВПД, акт приймання-передавання документів (копій документів), речей (речових доказів), орієнтовний перелік матеріалів адвокатського досьє у цивільному, адміністративному провадженні.
Адвокати та фахівці системи безоплатної правової допомоги мали змогу попрацювати над вирішенням певних правових проблем, з якими найчастіше звертаються клієнти центрів та спільно обговорити напрацювання.
 
07
 
08
 
Нагадаємо, в Кіровоградській області сьогодні працює Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, 3 місцевих центри та 18 бюро правової допомоги, де кожен відвідувач може отримати безоплатну юридичну консультацію, доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції, а також у випадках, передбачених законом, представництво своїх інтересів у судах за рахунок держави.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходяться за адресами:
Голованівський місцевий центр з надання БВПД
смт Голованівськ, вул. Ціолковського, 1
Тел.: (05252) 2-25-83, 068 834 77 45, 093 423 33 73
Кропивницький місцевий центр з надання БВПД
м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53
Тел.: 095 87 662 33, (0522) 32-08-24
Олександрійський місцевий центр з надання БВПД
м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18
Тел.: (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.
   

Важливо  

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf

   
 
   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua