Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Про важливість раннього доступу до правової допомоги говорили з кропивницькими студентами

Деталі
01Сьогодні, 29 березня 2018 року у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, адвокат Анастасія Шепеленко та фахівчині Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області – заступниця директора центру Олена Шишкарьова та начальниця відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Ольга Салоїд, зустрілися з студентами-філологами за розмовою про важливість раннього доступу до безоплатної правової допомоги.
Під час спілкування з студентами Олена Шишкарьова розповіла їм про те, що сьогодні завдяки системі БПД забезпечено ранній доступ до правової допомоги усіх затриманих. Так, завдяки цілодобовому механізму інформування регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги до кожного затриманого адвокат прибуває протягом 2 годин. Це значно сприяло мінімізації порушенню прав затриманих з боку органів, які уповноважують здійснювати затримання.
 
 
02
 
На основі сюжету з фільму вона пояснила, як незнання своїх прав та невикористання можливості на доступ до правової допомоги, може призвести до отримання покарання за злочин, який не вчиняв, тому дуже важливо, щоб адвокат якомога раніше вступив у справу.
 
03
 
"Адвокат, призначений центрами безоплатної вторинної правової допомоги, може забезпечити вчасний та якісний захист кожному клієнту коштом держави", – наголосила Олена Шишкарьова.
 
04
 
 
Анастасія Шепеленко навела приклади з власної практики та пояснила, які можуть бути наслідки скоєння правопорушення.
«Помилка багатьох затриманих – це те, що вони починають давати свідчення до приїзду адвоката, що несе за собою негативні наслідки. Кожна людина може відмовитись давати свідчення без адвоката. Це її право, яке закріплене законом», – наголосила Анастасія Шепеленко.
 
05
 
Ольга Салоїд розповіла про надання безоплатної вторинної правової допомоги в цивільних та адміністративних судових спорах, що стало можливим із 1 липня 2015 року у зв’язку із відкриттям місцевих центрів, яких на Кіровоградщині три: Голованівський, Кропивницький та Олександрійський.
Також, вона повідомила, що 2018 рік за Указом Президента України оголошений роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО». Законодавство постійно змінюється, а тому громадянам досить складно орієнтуватися в їх змінах. Цей проект сприяє інформуванню громадян про гарантовані їм Конституцією та законами України права, зокрема через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних «гарячих ліній», організації правопросвітніх заходів, виготовлення та розповсюдження відповідних інформаційних матеріалів.
 
06
 
Студенти виявили неабияку цікавість та активно задавали різні питання стосовно функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні та положень ЗУ "Про безоплатну правову допомогу".
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua