Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Про систему відбору адвокатів, які залучаються до надання БПД, говорили у Полтаві

Деталі
ыва4528 жовтня 2016 року, директор Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області Леонід Кропліс взяв участь у засіданні круглого столу «Регіональне обговорення системи відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги». Захід організований проектом «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», який впроваджується за фінансування уряду Данії.
Метою даного проекту є використання органами прокуратури та системою безоплатної правової допомоги в Україні підвищеного інституційного та професійного потенціалу для впровадження реформи кримінальної юстиції, забезпечуючи повну відповідність стандартам Ради Європи.
До обговорення були запрошені керівники Регіональних центрів з надання БВПД з Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Чернігівської, Луганської та Харківської  областей, а також консультанти та учасники проекту, які були членами комісій з відбору адвокатів та представляють різні сфери – адвокатуру, суди, громадські організації, Головне територіальне управління юстиції.
Модератором заходу виступила Олександра Яновська, національний консультант проекту, яка закликала учасників зустрічі висловити своє бачення процедури відбору адвокатів, які залучаються до надання БВПД,  та пропозиції щодо її удосконалення. Також, Олександра Яновська звернула увагу присутніх на міжнародному  досвіді  з організації надання безоплатної правової допомоги.
 
авп546
 
Учасники круглого столу поділилися досвідом щодо процесу відбору адвокатів у регіонах, висловили думки щодо якості роботи адвокатів, критеріїв її оцінювання.
Присутні обмінялися думками щодо діяльності кожного регіону у напрямку відбору адвокатів для системи безоплатної правової допомоги. Окремо зупинилися на перевагах та недоліках у роботі Регіональних центрів у даному напрямку, а також звернули увагу на шляхи удосконалення діяльності щодо ефективного відбору адвокатів  для надання якісної правової допомоги клієнтам центрів та бюро.
Круглий стіл у Полтаві є одним з низки обговорень системи відбору адвокатів для надання безоплатної правової допомоги, які проходили у різних містах країни за підтримки проекту «Подальша підтримка реформ кримінальної юстиції в Україні».
Підсумки проведених зустрічей будуть представлені на заключному круглому столі, який відбудеться у місті Києві.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua