Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Про ризики вживання та розповсюдження наркотиків інформували молодь Кіровоградщини

Деталі
01Поширення наркоманії серед неповнолітніх, взаємозв’язок вживання наркотичних речовин і злочинності, види відповідальності за вживання, розповсюдження, виготовлення та зберігання наркотичних засобів обговорили організатори та учасники флешмобу «Стоп наркотики. Кольори життя».
«Проблема наркоманії є досить актуальною в українських реаліях. Із розвитком технологій, наркотики стали легкодоступними. Стіни міст заполонили графіті із рекламою інтернет-магазинів заборонених речовин. Аналіз фактів затримання осіб, які займаються онлайн збутом наркотиків через мережу Інтернет свідчить, що у більшості випадків навіть на вершині ієрархії таких угруповань стоять підлітки, які володіють навичками роботи в цій мережі. При цьому підлітки не замислюються над тим, що за будь-які незаконні дії з наркотичними речовинами може наступати як адміністративна, так і кримінальна відповідальність», – наголосив Олександр Лісовий, фахівець Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Підліткам пояснили, що кримінальна відповідальність за наркозлочини настає з 16-ти років, а види покарання за них описані в розділі 13 особливої частини Кримінального кодексу України. За незначні проступки в сфері незаконного обігу наркотиків може також наставати адміністративна відповідальність, передбачена ст.ст. 44, 106-1, 106-2 КУпАП. В залежності від виду скоєного злочину чи правопорушення у сфері незаконного обігу наркотиків винні особи можуть нести покарання – від штрафу до позбавлення волі.
Учасники флешмобу залишили відбитки своїх долонь на знак зафарбування сірого, одноманітного життя з наркотиками та відкриття переваг різнокольорового, райдужного способу життя без наркотиків з зовсім іншими почуттями та цінностями.
Захід організований Голованівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області спільно з фахівцями Голованівського місцевого центру з надання БВПД.
До Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутись за адресою: смт Голованівськ, вул. Ціолковського, 1, тел. (05252) 2-25-83, 068 834 77 45.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua