Про мистецтво комунікації у системі БПД дискутували у Кропивницькому

Деталі
01Про те, як працює Суспільне телебачення, які є телевізійні майданчики та як правильно cпланувати виступ під час прямих ефірів, йшлося під час зустрічі продюсера та менеджера регіональної філії Суспільного телебачення у Кіровоградській області Олени Кваші та Олени Роміциної з фахівцями Регіонального центру, представниками інтеграторів місцевих центрів з надання БВПД та адвокатів.
У вступному слові Олена Шишкарьова наголосила на важливості комунікаційного напряму роботи та якісному наданні інформаційних матеріалів. «Система БПД пройшла всі етапи формування, але з часом з’являються нові виклики, нові комунікаційні завдання, оновлюються підходи до висвітлення діяльності системи. Тому, ми повинні використовувати всі інформаційні ресурси аби полегшити доступ до правової допомоги», – зазначила Олена Шишкарьова.

02
 
Учасники навчального заходу обговорили дієві механізми з інформування громадян про систему БПД, підготовки якісного інформаційного контенту з урахуванням різних цільових груп та різних телевізійних майданчиків.
 
03
 
04
 
 
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua