Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

   

Правові орієнтири для кожної дитини: у Кропивницькому відбулись тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі
01Дієвий та повноцінний захист прав дитини є обов’язком держави. Діти мають не тільки знати свої права та обов’язки, а й вміти захищати.
Як захистити свої права? Де маленькі школярі можуть знайти підтримку та пораду? Яка відповідальність за вчинення та приховування випадків цькування? З цими питаннями дітям допомагали розібратися фахівці системи безоплатної правової допомоги та патрульної поліції під час тематичних уроків «Я МАЮ ПРАВО!».
«Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародним документом, який присвячений переліку прав дитини. Конвенція про права дитини – це ваші права. Ви можете не думати про них та не використовувати їх щодня. Але ви маєте знати, що вони існують і гарантовані вам державою. Вони – ваші», – пояснила учням Олена Шишкарьова, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
 
02
 
Під час правових уроків представники центру безоплатної вторинної правової допомоги та патрульної поліції в інтерактивній формі роз’яснили учням їх гарантовані права та обов’язки.
Також наголосили, що отримати юридичну допомогу діти можуть у центрах безоплатної вторинної правової допомоги. Адресу найближчого центру можна дізнатись за номером телефону 0800 213 103 (дзвінки безкоштовні).
 
03
 
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua