Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Правові клуби «PRAVOKATOR» відкриті до співпраці

Деталі

Визначено політику діяльності та паспорт розвитку мережі правових клубів «PRAVOKATOR» як першої комунікаційної платформи серед державних установ, покликаної ініціювати професійну дискусію та максимально ефективно допомогти використовувати право у відстоюванні справедливості. П’ять правових клубів поширять свою діяльність на усю територію України і відкриті до співпраці з установами, організаціями та активними громадянами.

«Назва правових клубів «PRAVOKATOR» навмисно включає термін «право», що символізує і підкреслює основну концепцію діяльності клубів, робить акцент на її меті – “позитивна провокація” використовувати право для вирішення будь-яких проблем громадян у їхньому повсякденному житті та змінювати їхнє ставлення до правової системи в цілому», - переконаний директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Правові клуби мають на меті професійне навчання та розвиток персоналу системи безоплатної правничої допомоги, правничої спільноти та інших зацікавлених сторін, мережування та об’єднання зусиль професійної правничої спільноти та експертного середовища. Очікується, що клуби стануть місцем для налагодження діалогу між державною владою та громадянським суспільством, обміну досвідом, генерування та впровадження інноваційних практик у сфері права.

Правові клуби «PRAVOKATOR» розташовані у п'яти найбільших містах України: 

  • м. Дніпро (юрисдикція діяльності – Дніпропетровська, Кіровоградська, Запорізька, Донецька області);
  • м. Харків (юрисдикція діяльності – Харківська, Сумська, Полтавська, Луганська області);
  • м. Львів (юрисдикція діяльності – Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Волинська, Закарпатська, Чернівецька, Рівненська області);
  • м. Одеса (юрисдикція діяльності – Одеська, Миколаївська, Херсонська та Вінницька області);
  • м. Київ (юрисдикція діяльності – Київська, Житомирська, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська області та м. Київ).

Пріоритети діяльності правових клубів:

  • створення ефективної системи професійного розвитку та навчання працівників системи БПД та суб'єктів надання БПД;
  • підвищення рівня правової обізнаності людей в територіальних громадах, у тому числі завдяки системному аналізу правових проблем;
  • налагодження взаємодії з ключовими партнерами у сфері правосуддя для вирішення суміжних проблемних питань та створення мережі експертного середовища;
  • підвищення здатності та спроможності територіальних громад вирішувати проблемні питання у правовий спосіб;
  • створення сприятливих умов для взаємодії між системою правосуддя і суспільством у сталому розвитку й удосконаленні сектору правосуддя та альтернативного вирішення спорів.

Політика діяльності правових клубів «PRAVOKATOR» визначає загальні засади їх діяльності, форми співпраці із зацікавленими сторонами та можливості членства в правових клубах.

Паспорт розвитку правових клубів «PRAVOKATOR» презентує бачення щодо шляхів перетворення мережі правових клубів у дієву та впливову інституцію з потужною мережею партнерів, що має всі необхідні умови та забезпечує постійний професійний розвиток правничої спільноти, ефективну комунікацію та діалог між системою юстиції та громадянським суспільством, відіграє суттєву роль у посиленні правової обізнаності та спроможності громад вирішувати проблемні питання у правовий спосіб, а також сприяє інституційному розвитку системи безоплатної правової допомоги в цілому.

Політика діяльності та паспорт розвитку правових клубів «PRAVOKATOR» затверджені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 18.09.2018 № 26.

Правові клуби створені за допомогою міжнародної підтримки Посольства США в Україні, Міжнародного фонду «Відродження», Посольства Канади в Україні та українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua