Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Понад 300 адвокатів, які надають БПД, розвили навички soft skills

Деталі

Завершився другий цикл каскадних тренінгів з розвитку навичок soft skills з роботи з вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги. Починаючи з липня, було проведено 22 тренінги за участі 321 адвоката, які надають безоплатну правову допомогу вразливим верствам населення в усіх регіонах України.

«Тренінги дозволили адвокатам, які надають безоплатну правову допомогу вразливим верствам населення, краще зрозуміти специфіку роботи з такими клієнтами. Вміння налагодити комунікацію, правильно поставити запитання та вислухати відповідь, опанувати емоції та виявити емпатію – це необхідна передумова для якісного надання правової допомоги та захисту прав людини», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Під час тренінгів адвокати мали змогу розвинути комунікативні навички, проаналізували етичні і ціннісні аспекти роботи з вразливими верствам населення. Йдеться, насамперед, про постраждалих від домашнього насильства, дітей, учасників бойових дій на сході, внутрішньо переміщених осіб та літніх людей.

01.11.2018   trening soft skills (2)

Тренінги є унікальним продуктом, розробленим командою експертів та спрямованим на розвиток практичних навичок налагодження ефективної комунікації, емпатичного слухання, інтерв'ювання та консультування.

01.11.2018   trening soft skills (1)

Програмою тренінгів були передбачені інтерв’ювання та консультування клієнтів, отримання знань про бар’єри/фільтри сприйняття (які можуть стати причиною стереотипів та дискримінації), про активне слухання та емпатію, а також про етичні, ціннісні аспекти роботи з вразливими групами клієнтів. Адвокати системи БПД працювали не лише над інструментами ефективної комунікації, а й навчалися працювати зі стресом та емоціями, дізнавались, як запобігати професійному вигоранню. Формат тренінгу передбачав активну участь усіх адвокатів у виконанні практичних вправ та завдань, роботу в міні-групах, аналіз та обговорення кейсів та відеоматеріалів, обмін досвідом між учасниками заходів.

01.11.2018   trening soft skills (5)

Тренінги організовані за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади. Тренінг акредитовано експертною радою з питань акредитації та сертифікації при Національній асоціації адвокатів України.

01.11.2018   trening soft skills (4)

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua