Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Перші результати роботи новостворених бюро правової допомоги

Деталі
dasd3458 бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги активно проводять інформаційно-просвітницькі заходи в місцевих громадах.
2 вересня 2016 року Михайло Філіпенко, головний спеціаліст Новархангельського бюро правової допомоги  разом з військовим комісаром та Кальниболотським сільським головою взяв участь у роботі виїзного консультаційного пункту для військовослужбовців та учасників АТО, який діяв у приміщенні Кальниболотської сільської ради Новоархангельського району.  Михайло Філіпенко надавав роз’яснення мешканцям з приводу вирішення питання  надання земельних ділянок учасникам АТО.
7 вересня 2016 року працівники Бобринецького бюро правової допомоги провели тематичний семінар для громадян, що перебувають на обліку у Бобринецькому районному центрі зайнятості «Легальна зайнятість». Денис Ніколаєнко, начальник бюро правової допомоги нагадав, що завданнями новостворених бюро правової допомоги є надання юридичних консультацій, правопросвітництво, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги та забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.
 
Наприкінці виступу громадянам були надані консультації та роз’яснення з правових питань, які стосуються оформлення трудових відносин, шляхом укладення трудового договору, визнання неправомірними дій директора установи,  вимоги для отримання допомоги з безробіття, яка робота вважається непідходящою та про причини зняття з обліку в районному центрі зайнятості. 
sdfsdf345
4534sdfs
 
12 вересня Христина Познаховська, начальник відділу Новоукраїнського бюро правової допомоги зустрілась із педагогічним колективом Новоукраїнського професійно-технічного училища № 40. У ході зустрічі, начальник відділу Новоукраїнського бюро правової допомоги, проінформувала педагогічний колектив училища про те, що у смт Новоукраїнці з 1 вересня 2016 року запрацювало бюро правової допомоги. Основними завданнями якого є: правопросвітництво, надання первинної правової допомоги, забезпечення доступу до вторинної правової допомоги та доступ до  електронних сервісів Міністерства юстиції України. Христина Познаховська, закликала до співпраці між установами  з метою покращення правової обізнаності учнів навчального закладу.
 
23jasda
 
12 вересня Володимир Соколик, начальник відділу Вільшанського бюро правової допомоги провів робочу зустріч з працівниками територіального центру соціального обслуговування громадян Вільшанського району. Під час зустрічі з  колективом територіального центру, начальник відділу Вільшанського бюро правової допомоги розповів про діяльність бюро, де можна отримати безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, роз'яснив відмінності між цими видами юридичної допомоги та роздав інформаційні буклети з контактною інформацією про бюро.   
Сторони обговорили можливі варіанти співпраці щодо забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців Вільшанської територіальної громади, узгодили проведення правопросвітницьких  заходів  та мобільних пунктів консультування з правових питань для осіб похилого віку, які перебувають на обліку у територіальному центрі. 
 gsdfgh54
Адреси  бюро правової допомоги:
Бобринецьке бюро правової допомоги
м. Бобринець, вул. Незалежності, 80;
Гайворонське бюро правової допомоги
м. Гайворон, вул. Великого Кобзаря, 20;
Маловисківське бюро правової допомоги
м. Мала Виска, вул. В.Бровченка, 33;
Новоукраїнське бюро правової допомоги
м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 67
Благовіщенське бюро правової допомоги
м. Благовіщенське, вул. Ореста Гуменюка, 8
Вільшанське бюро правової допомоги
смт Вільшанка, вул. М. Лагонди, 30
Добровеличківське бюро правової допомоги
смт Добровеличківка, вул. Центральна, 103\7
Новоархангельське бюро правової допомоги
смт Новоархангельськ, вул. Пушкіна, 28
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua