Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Оголошено конкурсний відбір тренерів

Деталі

Оголошено конкурс тренерів для участі у тренінгу для тренерів з питань правової допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства стосовно жінок.

Проект Ради Європи «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні» спільно з Національною асоціацією адвокатів України, Координаційним центром з надання правової допомоги та правовим клубом PRAVOKATOR.Київ оголошує конкурс тренерів для участі у тренінгах для тренерів з питань правової допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства стосовно жінок.

Навчання заплановано з метою підготовки тренерів, які вподальшому співпрацюватимуть з Національною асоціацією адвокатів України та Координаційним центром з надання правової допомоги та проводитимуть аналогічні тренінги в різних регіонах України.

Навчання тренерів будуть проводити спеціально запрошені міжнародний та національний експерти.

Орієнтовні дати проведення тренінгу для тренерів: 5-7 квітня 2019, м. Київ (можуть бути перенесені).

Навчання тренерів здійснюється на безоплатній основі. Учасникам буде забезпечено проживання, харчування та компенсовано вартість проїзду (за наявності оригіналів квитків в обидві сторони, окрім вартості проїзду в СВ та квитків на літак, а також вартості бензину).

Активним учасникам навчання, які успішно пройдуть підготовку (всі 3 дні) та складуть іспит, будуть видані тренерські свідоцтва.

Кожна особа, яка отримає свідоцтво тренера, повинна бути готовою до проведення тренінгів у регіонах на волонтерських засадах (тренерам буде забезпечений проїзд, харчування та проживання).

До участі у конкурсі запрошуються особи, які: 
• мають ґрунтовні знання з питань боротьби з домашнім насильством, насильством за ознакою статі та насильством стосовно жінок;
• мають досвід тренерської роботи; досвід проведення навчання для адвокатів (у різних форматах) буде перевагою;
• мають щонайменше три роки стажу адвокатської діяльності, зокрема, мають практичний досвід ведення справ щодо захисту від домашнього насильства; 
• зможуть взяти участь у 3-денньому тренінгу, якій відбудеться в місті Київ 5-7 квітня 2019, а також проводити тренінги в різних регіонах України;
• бажають інвестувати свій час та досвід у розвиток навичок адвокатів;
• відкриті до дискусій та заохочують їх, здатні слухати та чути інших;
• мають досвід участі у навчальних заходах з розвитку навичок (soft skills) (може бути перевагою);
• мають досвід роботи в системі безоплатної правової допомоги (може бути перевагою).

Процедура відбору та участі у програмі:
1. Подання електронної заявки на участь у конкурсі – до 10 березня 2019 р. через https://goo.gl/forms/DEJVmi4DEKlGWWrC3
Некоректно та неповністю заповнені заявки розглянуті не будуть. 
Поданням заявки кандидат підтверджує можливість взяти участь у підготовці тренерів у зазначені дати та місці та надає свою згоду на проведення регіональних тренінгів. 
2. До заявки слід додавати своє CV. 
3. За потреби з кандидатами додатково може бути проведено співбесіду або зроблено запит на отримання додаткових відомостей. 
4. Відбір учасників (20 осіб) буде завершено 17 березня 2019 р. 
5. Всім учасникам буде повідомлено про результати відбору до 20 березня 2019 р.

Додаткову інформацію можна отримати в Олени Сібільової, Голови комітету НААУ з підвищення кваліфікації адвокатів за тел. +380677182002 або ел. поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.."> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Навчання не передбачатиме найму на постійне місце роботи в проект Ради Європи «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні»

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua