Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Деталі
на посаду начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги (інтегратор)
Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області оголошує конкурс на посаду начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Компетенції, якими повинен володіти кандидат на посаду: ефективна комунікація, розвиток мереж та партнерств, аналітичне мислення та планування діяльності, гнучкість та інноваційність, доброчесність.
Інші вимоги до претендентів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, молодшого спеціаліста (для кандидатів, які здобули вищу освіту до набрання чинності Законом України «Про вищу освіту» від 1 липня 2014 р. № 1556-УІІ) або відповідного рівня вищої освіти за освітнім ступенем бакалавра, молодшого бакалавра (для кандидатів, які здобули вищу освіту після набрання чинності зазначеним Законом). Вища освіта за спеціальностями у галузах знань «Соціально-політичні науки», «Журналістика та інформація», «Соціальне забезпечення», «Державне управління», «Менеджмент і адміністрування» та «Право» є перевагою;
стаж роботи не менш як один рік;
навички роботи на комп’ютері, достатні для самостійного створення основних документів, таблиць, презентацій, використання правових довідкових систем та мережі Інтернет.
Досвід роботи в громадських об’єднаннях, волонтерських рухах, організаціях, які надають послуги, органах місцевого самоврядування, у тому числі на виборних посадах, та/або в системі безоплатної вторинної правової допомоги є перевагою.
Із завданнями відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги можна ознайомитись тут
Для участі у конкурсі претендентам необхідно до 14 липня 2016 року включно  надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. резюме та супровідний лист (у довільній формі) українською мовою [1].
За результатами розгляду резюме та супровідних листів претендентів буде запрошено до інтерв’ю.
Призначення на посаду відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.
Запрошуємо взяти участь у конкурсі та долучитися до команди системи безоплатної правової допомоги у Кіровоградській області!
Заробітна плата від 3500 грн.
[1] Надсилаючи резюме та супровідний лист претендент дає згоду на обробку персональних даних.
14.06.2016.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua