Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Об’єднуємо зусилля задля забезпечення захисту прав військовослужбовців

Деталі
Прийнято рішення про створення нового дистанційного консультативного пункту на базі  Військової служби правопорядку Миколаївського зонального відділу ВСП. Попередні домовленості про функціонування пункту досягнуті під час семінар-наради між представниками установ у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області 24 травня 2018 року.
У заході взяли участь представники системи безоплатної правової допомоги – Леонід Кропліс, директор  Регіонального центру, Станіслав Березніченко, директор Кропивницького місцевого центру з надання БВПД;  Дмитро Вержицький, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також Вадим Москалець, начальник відділення Військової служби правопорядку Миколаївського зонального відділу ВСП (м. Кропивницький); Олексій Савчук, прокурор військової прокуратури Кіровоградського гарнізону.
 
02
 
У вступному слові Леонід Кропліс ознайомив присутніх з основними напрямками роботи Регіонального центру. Також він підкреслив, що місією системи безоплатної правової допомоги є захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя.
Станіслав Березніченко наголосив на питаннях можливої співпраці, зокрема, створення дистанційного консультативного пункту та проведення правопросвітницьких заходів. Говорили і про проведення спільних заходів у межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».
Вадим Москалець акцентував увагу учасників зустрічі на особливостях діяльності зонального відділу Військової служби правопорядку. «Це спеціальний правоохоронний орган у складі Збройних сил України. Він виконує завдання щодо забезпечення запобігання злочинам, корупційним та іншим правопорушенням у Збройних Силах України, їх виявлення та припинення, захисту  життя, здоров'я, прав і законних інтересів військовослужбовців та військовозобов'язаних, працівників Збройних Сил України», – зазначив Вадим Москалець.
 
03
 
На семінар-нараді були обговорені аспекти співпраці та узгоджений графік роботи дистанційного пункту.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходяться за адресами:
Голованівський місцевий центр з надання БВПД
смт Голованівськ, вул. Ціолковського, 1
Тел.: (05252) 2-25-83, 068 834 77 45, 093 423 33 73
Кропивницький місцевий центр з надання БВПД
м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53
Тел.: 095 87 662 33, (0522) 32-08-24
Олександрійський місцевий центр з надання БВПД
м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18
Тел.: (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103
   

Важливо  

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf

   
 
   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua