«Не вдавай, що не бачиш»: правопросвітницький урок для кропивницьких школярів

Деталі
01Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи в навчанні, статки родини – все це може стати причинами булінгу. Дорослі не зможуть ізолювати дітей від важких ситуацій і переживань. Але вони можуть допомогти вирішити цю проблему. Саме вирішувати, а не замовчувати чи заперечувати – закликали кропивницьких школярів та вчителів фахівчині системи БПД – Олена Шишкарьова, Ольга Салоїд та адвокатка Анастасія Шепеленко. 
«Жодна людина не має право принижувати чи завдавати болю іншим. Ситуація приниження та насильства не є прийнятною. Якщо ви стали свідком булінгу, потрібно обовязково повідомити про це дорослих: вчителів, шкільного психолога, директора, батьків. Пам’ятайте, що ситуації з фізичним насильством потребують негайного втручання», пояснила заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Олена Шишкарьова.
 
02
 
03
 
Адвокатка Анастасія Шепеленко пояснила дітям як можна вирішити суперечку на прикладі мультфільму «Кінь проти хом’яка».
«У будь-якій ситуації, суперечки потрібно вирішувати мирним шляхом і в жодному разі не застосовувати силу», – підкреслила Анастасія Шепеленко.
 
04
 
Наприкінці уроку учні отримали «Паспорти прав дитини», а найуважніші та найактивніші значки «Право з тобою».
Показ мультфільму про суд, знятого в рамках грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів» за підтримки Програми USAID Ukraine - USAID Україна "Нове правосуддя". «Урок справедливості» ініційований Асоціацією розвитку судівського самоврядування України за підтримки ради суддів України.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua