Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Надання БВПД учасникам АТО, які звернулися до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

         За період з 1 липня 2015 року (з моменту початку роботи місцевих центрів з надання БВПД) по 27 листопада поточного року за безоплатною правовою допомогою до Голованівського, Кіровоградського та Олександрійського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулися 13 учасників антитерористичної операції на Сході України (9 – до Голованівського МЦ та 3 до Кіровоградського МЦ).

В основному, проблеми, які бажали вирішити клієнти – учасники АТО, стосувалися їхнього забезпечення земельними ділянками на пільгових умовах, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (7), представництво інтересів в суді в провадженні про визнання недійсним рішення сільської ради про розірвання договору оренди землі (1), користування пільгами, в тому числі і по сплаті кредиту (2), отримання групи інвалідності (1), працевлаштування (1). Один учасник АТО звернувся до місцевого центру з проханням допомогти скласти заяву до прокуратури та органів УМВС України у Кіровоградській області з приводу вимагання коштів та погроз на його адресу.

Працівниками відповідних центрів всім клієнтам були надані роз´яснення чинного законодавства щодо порушених ними питань, роз’яснено право та порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Оскільки питання, з яким звернулися клієнти, пов’язані з їх соціальним захистом, місцевими центрами з надання БВПД було прийнято рішення про призначення адвокатів п’ятьом клієнтам для реалізації права на безоплатну правову допомогу, що передбачає складання документів процесуального характеру та представництво їх інтересів в судах та органах влади.

Інших клієнтів було направлено до органів надання первинної правової допомоги, а саме Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО, управлінь соціального захисту населення, органів прокуратури тощо.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua