Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

На Кіровоградщині відбувся семінар Національної асоціації адвокатів України

Деталі

Семинар 1 n09 квітня 2016 року в приміщенні ПАТ НВП «Радій» відбувся семінар Національної асоціації адвокатів України з підвищення кваліфікації адвокатів Кіровоградської та Черкаської областей.

На зустрічі були присутні голова Ради адвокатів Кіровоградської області Ромаданова Галина Григорівна, суддя судової палати у цивільних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, кандидат юридичних наук Юровська Галина Валентинівна, суддя Вищого адміністративного суду України Ситников Олександр Федотович, адвокат, Голова ВКДКА України, перший проректор ВША НААУ, кандидат юридичних наук, доцент Дроздов Олександр Михайлович, юрист, генерал-майор запасу, партнер компанії VSPSecurityLLC Вінницький Ігор Олександрович, адвокат (м.Харків) Сібільова Олена Вікторівна.

З метою здійснення моніторингу навчальних заходів, які проводяться органами адвокатського самоврядування Кіровоградського регіону на семінарі були присутні заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області Нікітіна Оксана Вікторівна та головний спеціаліст Кіровоградського місцевого центру з надання БВПД Пільгуй-Панченко Катерина Миколаївна.

Під час реєстрації учасників семінару та перерви між доповідями представникам центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги вдалось поспілкуватись з адвокатами, які не залучені до системи БВПД. У ході розмови з’ясувалось, що ряд  адвокатів виявили бажання долучитися до команди професіоналів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 


Семинар 2 n

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua