Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

На Кіровоградщині учасників освітнього процесу навчали реагувати на випадки булінгу

Деталі
01Про внесення змін до законодавства України щодо протидії булінгу, запроваджено відповідальність не тільки за вчинення, а й за приховування випадків цькування, а також механізми реагування та допомоги у таких випадках, інформували та навчали учасників освітнього процесу під час правових уроків фахівці та фахівчині Олександрійського місцевого центру з надання БВПД та бюро правової допомоги.
Для школярів, вчителів та бібліотекарів, фахівці місцевого центру та бюро правової допомоги провели 12 правових уроків на тему «Скажи булінгу «ні». Під час правових уроків детально роз’яснили учасникам освітнього процесу норми Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».
 
02
 
Також наголосили на внесені змін до «Кодексу України про адміністративні правопорушення», згідно з яким встановлюється відповідальність за булінг. Відтепер, вчинення булінгу тягнутиме за собою накладення штрафу від 850 до 1700 гривень, або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.
З-поміж іншого, фахівці звернули увагу учасників заходів про неприпустимість приховування та неповідомлення випадків цькування у школі.
 
03
 
 
З метою виявлення постраждалих та булерів, фахівці Олександрійського центру з надання БВПД детально роз’яснили вчителям та бібліотекарям механізми дій щодо профілактики та реагування на випадки булінгу.
Крім того, молоді детально роз’яснили порядок отримання безоплатної правової допомоги та нагадали адреси центрів БВПД для невідкладного захисту своїх порушених прав. 
 
04
 
До Олександрійського місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf

 

   
 
 
 
1pracia
   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua