Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Комунікатори системи БПД покращили навички спілкування

Деталі

Виступити перед партнерами і коротко презентувати свій центр з надання безоплатної правової допомоги. Правильно поставити завдання своїй команді. Знайти у будь-якій події інформаційний привід та написати цікаву новину. Ці та інші завдання 13-14 серпня виконували комунікатори центрів з надання БВПД з усіх регіонів країни під час тренінгу «Ефективна комунікація», який проходив у правовому клубі PRAVOKATOR.Одеса за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Головне завдання комунікаторів, які працюють у регіональних центрах з надання БВПД, – формувати та передавати повідомлення про систему безоплатної правової допомоги, діяльність центрів та бюро правової допомоги, юристів та адвокатів, які захищають права людей. Як це краще робити? Протягом двох днів учасники та учасниці тренінгу вчилися, як чітко визначати цільову аудиторію, як комунікувати з різними категоріями людей, як правильно складати алгоритм роботи і точно вимірювати час для ефективної комунікації.

Комунікатори ділилися досвідом, генерували креативні ідеї, «прокачували» свої навички внутрішньої та зовнішньої комунікації.

16.08 Odesa 8

«Готуючи цей тренінг для комунікаторів, ми намагалися якомога більше уваги приділити саме практичним завданням. Адже навіть найкращі теоретичні знання не гарантують, що в реальному житті людина зможе їх застосувати», – розповіла тренерка, фахівчиня правового клубу PRAVOKATOR.Одеса Анастасія Арцимович.

Було багато практичних завдань, під час яких учасники та учасниці мали вийти з зони комфорту. Наприклад, дати інтерв’ю «журналісту», який ставить провокаційні запитання. Або за обмежений час провести цікавий та змістовний публічний виступ перед партнерами.

16.08 Odesa 9

«Учасники та учасниці тренінгу показали себе як єдина команда, допомагали та підтримували один одного. Це дуже важливо. Завдяки тренінгу комунікатори також обмінювались досвідом та отримали корисні поради для покращення своїх навичок усної та письмової комунікації», – зазначила тренерка, фахівчиня правового клубу PRAVOKATOR.Одеса Наталя Ковталюк.

16.08 Odesa 6

Під час заходу були відзначені найбільш активні комунікатори. 

Довідково. Анастасія Арцимович і Наталя Ковталюк – сертифіковані тренерки системи безоплатної правової допомоги. У січні цього року вони пройшли навчання з розвитку тренінгових навичок та розробки тренінгових програм, що було організоване проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», розробили свої авторські тренінги та отримали сертифікат.

Українсько-канадський проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua