«Ґендерні стереотипи обмежують»: правопросвітницькі дискусії з олександрійською молоддю

Деталі
01Ґендерна рівність, види ґендерних стереотипів, як їх визначити та як вони впливають на наше життя, про це та інші актуальні питання, 5 та 6 березня 2019 року, дискутували фахівці Олександрійського місцевого центру з надання БВПД із студентами Олександрійського коледжу культури і мистецтв.
Відповідно до статті 24 Конституції України, громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Під час правопросвітницьких заходів фахівці детально роз’яснили студентам, що поняття ґендерної рівності передбачає рівні можливості, права та обов’язки жінок та чоловіків в усіх сферах життя.
Рівність між жінками та чоловіками – це коли представники обох статей можуть на рівних мати доступ до освіти, охорони здоров’я, управління і влади, рівні можливості реалізації своїх особистісних та професійних потреб та інтересів.
 
02
 
З-поміж іншого, фахівці ознайомили студентів з деталями ґендерної рівності, в частині відкритості робочих вакансій, оплати праці, кар’єрного просування, догляду за дитиною, домашніх обов’язків, манери поведінки та інших.
 
03
 
Крім того, молоді детально роз’яснили порядок отримання безоплатної правової допомоги та нагадали адреси центрів БВПД для невідкладного захисту своїх порушених прав.
До Олександрійського місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua