Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці системи БПД забезпечують поінформованість жителів Кіровоградщини про правовий захист виборчих прав

Деталі
01Про перелік документів, які необхідно брати громадянам з собою на дільницю, алгоритм дій, які необхідно вчинити за відсутності запрошення на вибори, новел законодавства в частині спрощення процедури голосування для громадян України та інші актуальні питання виборчого законодавства, в межах інформаційної кампанії «Я маю право голосу!», інформували жителів Кіровоградщини під час правопросвітницьких заходів, фахівці та фахівчині Олександрійського місцевого центру з надання БВПД та бюро правової допомоги.
У межах інформаційної кампанії «Я маю право голосу!», фахівці місцевого центру та бюро правової допомоги провели 20 правопросвітницьких заходів для жителів Кіровоградщини. Цільовою аудиторією вказаних заходів стали громадяtaни, яким лише виповнилося 18 років, соціально-незахищені верстви населення, представники громадських організацій та органів місцевого самоврядування.
 
02
 
Під час правопросвітницьких заходів фахівці детально роз’яснювали виборчі права громадян, способи їх реалізації та правового захисту. Також наголошували на праві оскарження порушеного виборчого права, а також про новели законодавства України в частині спрощення процедури голосування для громадян України, виборча адреса, яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської області.
З метою захисту виборчих прав громадян України, фахівці наголосили про роботу місцевих центрів з надання БВПД 30 та 31 березня 2019 року з 09:00 до 17:00 години.
 
03
 
 
До Олександрійського місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua