Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівчині системи БПД навчали школярів як правильно поводитись з представниками поліції

Деталі
01Сьогодні, 22 березня 2018 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», фахівчині Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області – заступниця директора Олена Шишкарьова та начальниця відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Ольга Салоїд провели правопросвітницький захід для старшокласників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16.
Олена Шишкарьова розповіла учням про сервіси, які можна отримати у центрах безоплатної вторинної правової допомоги на Кіровоградщині та розяснила порядок призначення адвоката, послуги якого оплачує держава.
 
 02
 
«Знання своїх прав та вміння користувати ними – може не лише полегшити життя людині, а, іноді, і врятувати його», – наголосила Олена Шишкарьова.
Фахівчині системи БПД проаналізували найбільш типові ситуації поводження учнів з представниками правоохоронних органів, з якими можуть зіткнутися підлітки у повсякденному житті. Зокрема, з моменту затримання старшокласники мають право користуватись правовою допомогою адвоката. Поліцейські в будь-якому випадку зобов’язані повідомити Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області про затримання та надати можливість особисто повідомити про затримання і місце перебування родичам.
 
03
 
 
Також поліцейські зобов’язані окремо утримувати чоловіків і жінок; неповнолітніх і дорослих; хворих на інфекційні захворювання і здорових; тих хто був раніше засуджений, і тих, хто не має судимості. Якщо з моменту затримання минуло 24 години і не було повідомлено про підозру слідчим чи прокурором, поліцейські зобовязані звільнити затриманих.
 
04
 
При проведенні особистого огляду, потрібно вимагати, щоб такий огляд проводився поліцейським однієї статті з затриманим у присутності понятих (свідків) та із складанням протоколу про вилучення різних предметів. При звільненні, необхідно отримати довідку про перебування у відділенні.
 
05
 
 
Ольга Салоїд повідомила учням про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та закликала вирішувати проблеми у правовий спосіб.
«Під час спілкування з поліцією потрібно запамятати три основні принципи: «Не провокуй!», «Не тікай!», «Не бійся!». Ці універсальні правила повинні стати нормою вашої поведінки», – підкреслила Ольга Салоїд.
 
06
 
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua