Директор Регіонального центру відвідав бюро правової допомоги

Деталі
0117 травня, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Леонід Кропліс з робочим візитом перебував у Бобринецькому бюро правової допомоги.
         У рамках робочої поїздки Леонід Кропліс зустрівся із працівниками бюро правової допомоги, які поділились досягненнями в роботі. Так, з моменту відкриття, до бюро вже звернулося 442 особи.  За результатами звернень було прийнято рішення про надання БВПД 41-ій особі.
Мешканці звертались за консультаціями та роз’ясненнями із різноманітних питань. Це свідчить про те, що бюро правової допомоги злагоджено та ефективно працює над забезпеченням доступу громадян до правової інформації та наданням якісного консультування з правових питань.
Під час перебування в «Бобринецькому бюро правової допомоги» директор Регіонального центру провів особистий прийом громадян, які звернулись з питаннями щодо діяльності громадських організацій та оформлення права власності на житловий будинок та земельну ділянку.
Під час зустрічі представники системи БПД обговорили актуальні соціальні питання, з якими найчастіше звертаються громадяни.
«Від вашої відданості справі, ініціативності і професіоналізму залежить робота кожного бюро», - наголосив працівникам бюро правової допомоги керівник Регіонального центру.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua