Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Директор КЦ закликав адвокатів БПД не мовчати про проблеми

Деталі

Українська система надання безоплатних правових послуг є однією з кращих у світі. Передусім завдяки широкому колу отримувачів БПД та ранньому доступу до правової допомоги в разі затримання. Це відмітили учасники ІІІ Міжнародної конференції з доступу до правосуддя у системах кримінальної юстиції, що відбулася у Грузії.

Проте система надання БПД не є сталою, вона розвивається, удосконалюється.

«Щодо планів розвитку, то один найважливіших моментів – створення наглядової ради системи надання безоплатної правової допомоги, задля забезпечення її незалежності та сприяння стратегічному плануванню», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Які новації варто запровадити, які недоліки слід виправити – про це краще за все можуть розповісти надавачі та отримувачі послуг. Нині з системою БПД співпрацюють 6 тисяч адвокатів. Нещодавно оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, який проходитиме з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року.

«Головні цінності системи БПД – соціальна спрямованість, партнерство, прозорість. Неякісне надання послуг, зловживання, корупція є неприпустимими. Якщо адвокат стикається з неналежним ставленням, неправомірними вимогами від працівників системи, наприклад щодо розподілу справ або приймання звітності, він може повідомити про такі випадки, у тому числі й анонімно, на телефон довіри (044) 364 17 47, або на мою особисту пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. », – говорить Олексій Бонюк.

Ці повідомлення перевіряє відділ запобігання корупції, який підпорядкований особисто директору Координаційного центру.

«Гарантую об’єктивний та неупереджений розгляд кожного звернення. Перевірку таких фактів братиму під особистий контроль. Зі свого боку докладу максимум зусиль, щоб забезпечити рівні та комфортні умови для адвокатів у системі БПД», – підкреслив Олексій Бонюк.

Окрім того, Координаційний центр проводить аудит діяльності регіональних центрів з надання БВПД. Висновки цих перевірок – цінна інформація, на підставі якої відбуватиметься вдосконалення системи БПД.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua