Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Допомога військовослужбовцям – одне з завдань системи безоплатної правової допомоги

Деталі
0129 листопада поточного року,  фахівці відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Морозова та Катерина Полоз провели робочу зустріч з координатором ГО "Центр ресоціалізації військових «Коловорот» Андрієм Фоменком.
Олена Морозова розповіла, що завдяки  внесеним змінам до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які вступили в дію з 5 січня 2017 року, значно розширено коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Так, до таких осіб відносяться: ветерани війни – учасники бойових дій; громадяни, які претендують на отримання статусу УБД, у тому числі учасники АТО, інваліди та учасники сімей загиблих у воєнних діях.
Катерина Полоз звернула увагу, що за ініціативи Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” створено програму “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій та членам їх сімей отримувати необхідну допомогу.
 
02
 
На сьогодні ця соціально-правова програма, за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення, дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості:
-          - безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;
-          - безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;
-          - психологічна підтримка;
-          - знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;
-          - освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин.
Фахівчині акцентували увагу на тому, що отримати соціальну картку може кожен військовослужбовець, який має посвідчення учасника бойових дій. Інформацію щодо можливості оформлення та отримання соціальних карток учасника АТО "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!" можна дізнатись на веб-сайті http://ukrazom.org/ або у  центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У свою чергу Андрій Фоменко розповів, що ГО "Центр ресоціалізації військових «Коловорот» включає в себе широкий спектр завдань по поверненню військовослужбовців до цивільного життя.
«Тут проводяться зустрічі, реабілітаційні заходи, консультації. Також ми розширюємо кількість психологів, яких залучаємо до роботи з військовослужбовцями. Надаємо можливість на нашій базі проводити тренінги дійсним військовослужбовцям”, – зауважив координатор ГО "Центр ресоціалізації військових «Коловорот».
Результатом проведеної зустрічі є домовленість з координатором ГО "Центр ресоціалізації військових «Коловорот» Андрієм Фоменком щодо подальшої співпраці та направлення до Кропивницького місцевого центру з надання БВПД громадян, яким необхідна правова допомога.
Довідково:
ГО "Центр ресоціалізації військових «Коловорот» знаходиться за адресою:
м. Кропивницький, вул. Гоголя, 44, т. 050 055 33 27.
До Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутись за адресою:
м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 64/53, тел. (095) 87-662-33, (0522) 32-08-24.
 E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua