Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Допомога адвоката Ромаданової Т.В. в цивільних справах

Деталі

Ромаданова Т.В.До Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин України за допомогою у захисті його законних прав при оформленні спадщини.

Встановивши належність клієнта до осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, 04 серпня 2015 року вказаним Центром було видано доручення для надання правової допомоги та призначено адвоката Ромаданову Тетяну Вікторівну.

Під час зустрічі адвоката з клієнтом стало відомо, що клієнт Ромаданової Т.В. є спадкоємцем на квартиру після смерті батьків. Проте оформити своє право на спадщину не має змоги, оскільки з метою забезпечення позову у справі за позовом третіх осіб до його рідного брата, який тривалий час проживає у Аргентині, Ленінським районним судом м. Кіровограда було вжито заходи по накладенню арешту на дану квартиру.

 

further Детальніше... 

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua