Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

До уваги адвокатів!

Деталі

З листопада місяця поточного розпочинаються каскадні тренінги для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на території Кіровоградської області на тему: “Особливості захисту у кримінальних провадженнях про злочини проти основ національної безпеки і військові злочини. Захист у кримінальних провадженнях про незаконний обіг наркотичних засобів. Здійснення захисту при застосуванні негласних слідчих (розшукових) дій”.

Каскадні тренінги організовані Координаційним центром з надання правової допомоги, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області, Кіровоградського відокремленого підрозділу ГО “Всеукраїнське об”єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, тренерами-модераторами В.Буряком, А.Бевз, О.Сьорою за сприяння Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Тренінг для І групи адвокатів проходитиме 05-06 листопада 2015 року за адресою: м. Кіровоград, вул. Фрунзе, 16, готель “Дворцовий”.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua