Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

До Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з робочим візитом завітав радник міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв

Деталі

Сьогодні, 21 серпня 2015 року, до Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з робочим візитом завітав радник міністра юстиції, народний депутат України Алексєєв Ігор Сергійович.

В даному заході брали участь також директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області  Леонід Кропліс та начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Віктор Кондратюк.

В ході робочого візиту І.Алексєєв ознайомився із специфікою роботи місцевого центру, поцікавився проблемами, які виникають в ході надання вторинної правової допомоги, здійснив прийом громадян: Таровика С.М. – учасника АТО, який звернувся з приводу соціальних пільг, зокрема лікування та надання житла; Лучейко Л.Ю щодо питань змін у законодавстві про збільшення житлової площі при будівництві; пенсіонерів  Капиці М.Н., Артеменко Н.І. та Фундаментова О.Д., яких хвилювали земельні питання та питання стосовно закриття підприємницької діяльності.

Після візиту до Місцевого центру народним депутатом у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області надано прес-конференцію на тему: «Діяльність центрів з надання безоплатної правової допомоги та децентралізація в системі надання послуг з боку Міністерства юстиції».

У ході прес-конференції радник міністра юстиції І.Алексєєв поінформував присутніх про можливість отримання безоплатної правової допомоги (послуг адвоката), реалізацію започаткованих Мінюстом реформ в частині передачі функції органів юстиції місцевим органам влади, в результаті чого громадянин отримає якісні послуги, а місцевий бюджет кошти.

Також, І.Алексєєв розказав, які кроки вживає Мін’юст для того, щоб мінімізувати контакт між чиновником і громадянином, з метою унеможливлення корупційних дій.

DSCN0615 ПРЕС КОНФ 1

DSCN0606


   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua