Для системи БПД надруковали буклет про правові орієнтири для дітей

Деталі

Традиційно до Дня захисту дітей система БПД проведе цікаві інтерактивні заходи для дітей усієї України. А завдяки українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» діти зможуть отримати «Паспорт прав дитини» та дізнатися про свої права з буклету «Правові орієнтири для кожної дитини».

 

«Захист прав дітей – це пріоритет номер один для системи безоплатної правової допомоги. Змалечку дітям треба розповідати про їхні права, вчити ці права захищати. Тож якщо ваша дитина ще не має «паспорта» своїх прав – неодмінно завітайте на наші дитячі форуми, квести та інші цікаві навчальні заходи для малечі», – наголосив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Також за підтримки проекту для системи БПД додрукували тематичний буклет про правові орієнтири для кожної дитини. Завдяки цим буклетам діти зможуть орієнтуватися у своїх правах та знатимуть, куди звернутися за правовою допомогою у випадку, якщо їх образили в школі чи на вулиці.

«Діти часто є вразливою групою, і дуже важливо, що з минулого року всі діти в Україні отримали право безоплатно отримати правову допомогу в центрах та бюро правової допомоги. Проект вже кілька років підтримує ініціативи, які інформують дітей про їхні права та допомагають їх захищати», – зазначила менеджерка проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» Оксана Кікоть.

Буклети інформують про види відповідальності у разі скоєння правопорушення.

30.05.2019   Proekt (1) 30.05.2019   Proekt (2)
30.05.2019   Proekt (4) 30.05.2019   Proekt (5)

Тираж направлений до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у регіони для поширення серед дітей та їх батьків під час правопросвітницьких заходів.

Електронні версії буклетів (для перегляду та завантаження) доступні у розділі Прес-центр/Бібліотека.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua