Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Доступна та якісна правова допомога в Україні

Деталі

 11 грудня 2014 року у м.Києві у приміщенні Будинку офіційних прийомів відбулась презентація проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні” та 12-13 грудня у Президент Готелі міжнародна конференція “Якість безоплатної правової допомоги”. 

     В заходах взяли  участь директор Кіровоградського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Леонід Кропліс  та начальник відділу забезпечення  якості правової допомоги  Володимир Буряк. 
     Під час конференції обговорювались питання взаємодії і співпраці з ключовими сторонами системи безоплатної правової допомоги, відбору адвокатів для надання безоплатної правової допомоги, безперервному підвищенню кваліфікації адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу.
   Організаторами заходів виступили Координаційний центр з надання правової допомоги, Українська фундація правової допомоги, Міжнародний фонд “Відродження”, проект Ради Європи “Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні”, Американська асоціація юристів Ініціатива верховенства права та проект Канадського бюро міжнародної освіти “Доступна та якісна правова допомога в Україні”.  

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua