Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

Безоплатна правова у цивільних справах

Деталі

22 вересня 2015 року жителька міста Кіровограда, яка має на утриманні новонароджену дитину, звернулась за допомогою до Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з питанням примусового виселення з її квартири та зняття з реєстраційного обліку співмешканця, який не виконував домовленості щодо оплати комунальних послуг, та у зв’язку з тим, що він був зареєстрований у вказаній квартирі, тим самим перешкоджав оформленню субсидії для оплати комунальних послуг.

Того ж дня дорученням Кіровоградського місцевого центру було призначено адвоката Воробйова Віктора Вікторовича для захисту цивільних прав та інтересів заявниці.   

Завдяки роботі адвоката Воробйова В.В. 11 грудня 2015 року Кіровським районним судом м. Кіровограда винесено рішення, яким позовні вимоги клієнта Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги задоволені в повному обсязі, співмешканця якої виселено з квартири та знято з реєстраційного обліку.

В даний час, клієнтка вже звернулась до органів соціального захисту населення для оформлення субсидії по сплаті комунальних послуг.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua