Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокати Кіровоградщини та Черкащини обговорили право затриманих та засуджених на медичну допомогу

Деталі
Фото 128 травня 2016 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області відбувся тренінг для адвокатів з питань забезпечення права на медичну допомогу затриманим, та особам, які відбувають покарання. Захід був організований у форматі обміну досвідом між адвокатами, представниками сервісних організацій та громадськими експертами Кіровоградщини. 
Спікерами заходу виступили Віктор Жученя, представник Уповноваженого з прав людини у Кіровоградській області, та Володимир Куценко, тренер-адвокат з Херсону.
 
Віктор Жученя представив  презентацію «Особливості реалізації національного превентивного механізму в Україні: модель «Омбудсман+», розповів присутнім про роботу та основні функції регіональних представників Омбудсмана та моніторів, експертну раду з питань реалізації національного превентивного механізму (НПМ). Також представник Уповноваженого з прав людини у Кіровоградській області навів перелік неурядових правозахисних організацій, відібраних Омбудсменом для здійснення окремих функцій НПМ. Особливу увагу було звернуто на підстави провадження справ та призначення перевірок Уповноваженого з прав людини, актів реагування  останнього та їх значення для захисту прав людини.
         Тренер-адвокат Володимир Куценко надав присутнім інформацію про загальні принципи та практичні аспекти роботи адвокатів у питаннях захисту права на медичну допомогу затриманим, та особам, які відбувають покарання.
 
Виступи спікерів викликали активне обговорення даної проблематики, присутні на заході адвокати в свою чергу мали можливість з’ясувати усі питання, які їх цікавили, та обмінятися відповідним досвідом.
Тренінг був організований Українською фундацією правової допомоги, Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Радою адвокатів Кіровоградської області, за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
 Фото 3
         
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua