Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокати Кіровоградщини та Черкащини обговорили право затриманих та засуджених на медичну допомогу

Деталі
Фото 128 травня 2016 року в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області відбувся тренінг для адвокатів з питань забезпечення права на медичну допомогу затриманим, та особам, які відбувають покарання. Захід був організований у форматі обміну досвідом між адвокатами, представниками сервісних організацій та громадськими експертами Кіровоградщини. 
Спікерами заходу виступили Віктор Жученя, представник Уповноваженого з прав людини у Кіровоградській області, та Володимир Куценко, тренер-адвокат з Херсону.
 
Віктор Жученя представив  презентацію «Особливості реалізації національного превентивного механізму в Україні: модель «Омбудсман+», розповів присутнім про роботу та основні функції регіональних представників Омбудсмана та моніторів, експертну раду з питань реалізації національного превентивного механізму (НПМ). Також представник Уповноваженого з прав людини у Кіровоградській області навів перелік неурядових правозахисних організацій, відібраних Омбудсменом для здійснення окремих функцій НПМ. Особливу увагу було звернуто на підстави провадження справ та призначення перевірок Уповноваженого з прав людини, актів реагування  останнього та їх значення для захисту прав людини.
         Тренер-адвокат Володимир Куценко надав присутнім інформацію про загальні принципи та практичні аспекти роботи адвокатів у питаннях захисту права на медичну допомогу затриманим, та особам, які відбувають покарання.
 
Виступи спікерів викликали активне обговорення даної проблематики, присутні на заході адвокати в свою чергу мали можливість з’ясувати усі питання, які їх цікавили, та обмінятися відповідним досвідом.
Тренінг був організований Українською фундацією правової допомоги, Офісом Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Радою адвокатів Кіровоградської області, за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».
 Фото 3
         
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua