Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат з Кіровоградщини допомогла малолітній дитині залишитись з матір'ю

Деталі
788710 листопада 2015 року до Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Ф., якій необхідна була правова допомога у вигляді складення заперечення на позовну заяву Кіровоградської міської ради про позбавлення її батьківських прав та стягнення аліментів.
Кіровоградським місцевим центром з надання БВПД 16 листопада 2015 року за дорученням № 136 було призначено адвоката Тетяну Ромаданову для надання безоплатної правової допомоги жінці.
Кіровоградська міська рада подала позовну заяву до суду про позбавлення громадянки Ф. батьківських прав та стягнення аліментів. Адже відповідачка Ф. після звільнення з місць позбавлення волі, не звернулася до служби у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради із заявою про повернення їй малолітньої дитини, яка перебувала під опікою бабусі. Відповідач проти позову заперечувала, повідомивши, що бажає займатись вихованням своєї дитини.
Адвокат Тетяна Ромаданова, після проведення декількох юридичних консультацій та детального ознайомлення із всіма матеріалами справи, склала заперечення на позовну заяву. В обґрунтуванні вимог – адвокат звернула увагу на те, що аргументи позивача не відповідають дійсності та суперечать доказам, які громадянка Ф. надала суду.
Завдяки кваліфікованій роботі адвоката, рішенням Кіровського районного суду м. Кіровограда від 31 березня 2016 року у задоволенні позовних вимог позивача – Кіровоградської міської ради до громадянки Ф. щодо позбавлення останньої батьківських прав, було відмовлено. Адже судом не було встановлено наявність об’єктивних даних, які б негативно характеризували клієнтку, також було встановлено, що докази щодо жорстокого поводження з дітьми та проявів агресії відсутні.
Таким чином, суд надав можливість матері відновити та покращити взаємовідносини з дитиною.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua