Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат з Кіровоградщини допомогла багатодітній матері отримати почесне звання “Мати-героїня”

Деталі
8Адвокат Тетяна Суліменко в судовому порядку допомогла визнати протиправними дії районної державної адміністрації щодо відмови у наданні жінці, яка народила та виховала до 8-річного віку шістьох дітей, почесного звання «Мати-героїня».
26 січня 2016 року, до Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка К., за допомогою в отриманні статусу «Мати-героїня».
Для надання безоплатної вторинної правової допомоги багатодітній матері від 01.02.2016 року дорученням № 9 Кіровоградського місцевого центру було призначено адвоката Тетяну Суліменко.
Ознайомившись з матеріалами справи, адвокат з’ясувала, що громадянка К. народила та виховала до 8-річного віку шістьох дітей. Враховуючи вагомий особистий внесок у вихованні дітей у сім’ї, згідно Положення про почесні звання України, пані К. має право на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Всупереч цьому, виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області та Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області відмовили багатодітній матері у висуненні її кандидатури до присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
Тетяна Суліменко склала від імені клієнтки адміністративний позов про визнання протиправними дії Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області та скасування рішення виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.
Також у позовній заяві адвокат попросила, щоб суд зобов’язав виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області висунути кандидатуру пані К. на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», як особі, яка народила та виховала до 8-річного віку шістьох дітей. 
Суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку щодо задоволення позовних вимог в повному обсязі.
Таким чином, дії Новоукраїнської районної державної адміністрації Кіровоградської області щодо надання неправдивих відомостей про передачу нагороди і матеріалів щодо присвоєння почесного звання “Мати героїня” громадянці К. до Кіровоградської обласної державної адміністрації визнані протиправними та скасовані.
Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області зобов’язали внести шляхом прийняття відповідного рішення до Кіровоградської обласної державної адміністрації подання про висунення кандидатури пані К. на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», як особі, яка народила та виховала до 8-річного віку шістьох дітей.
До Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутися за адресою:
м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 64/53
Режим роботи: понеділок-п'ятниця з 8:00 до 17:00 год.
Тел.: (095) 87-662-33, (0522) 32-08-24
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua