Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат системи БПД допоміг військовому уникнути необґрунтованого покарання щодо недбалого ставлення до військової служби

Деталі
01До Кропивницького місцевого центру з надання БВПД звернувся військовий з проханням оскаржити постанову про адміністративне правопорушення.
Для надання правової допомоги клієнту було призначено адвоката Олексія Іванова.
У матеріалах справи йшлося, що громадянин Р. під час виконання польоту при поверненні з маршруту та виконанні тактичного бомбометання по літакам на військовому аеродромі, допустив несамовільну втрату висоти до 10 м. Ця дія була визнана помилкою в техніці пілотування та стала предметом службового розслідування.
Ознайомившись з протоколом про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-15 КУпАП (недбале ставлення до військової служби), адвокат проаналізував низку нормативно-правових актів, які регулюють правовідносини у сфері військової служби. Олексій Іванов прийшов до висновку, що підставами для адміністративної відповідальності, у разі їх відсутності для кримінальної відповідальності, є наявність шкоди. Помилка в техніці пілотування під час виконання ним польотового завдання не спричинила матеріальних збитків або тяжких наслідків. Крім того, за допущену помилку пілотування громадянин Р. вже був притягнутий до дисциплінарної відповідальності за дисциплінарним статутом та отримав сувору догану.
Адвокат Олексій Іванов склав заперечення на протокол про адміністративне правопорушення.
«В даному протоколі, особою, яка його складала, не зазначено, чи мали місце внаслідок помилки в техніці пілотування матеріальні збитки. Також, неналежна підготовка до залікового польоту екіпажу на визначення готовності до бойових дій та виконання польоту, всупереч польотного завдання, спростовується зошитом підготовки до польотів, за результатами якої клієнт отримав позитивну оцінку», ­– пояснив адвокат.
4 грудня 2018 року Кіровоградський районний суд Кіровоградської області постановив, відповідно до ст. 22 КУпАП, звільнити громадянина Р. від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
До Кропивницького місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 64/53. Тел.: (0522) 32-08-24, моб. 095-876-62-33.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Важливо  

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf

   
 
 
 
1pracia
   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua